• 02166550055-02166555618
(intermediate)بحث آزاد
عنوان درس : (intermediate)بحث آزاد

عنوان لاتین درس : (intermediate)بحث آزاد

دوره های بحث آزاد free discussion ،دوره هایی هستند که هدف از برگزاریشان ارتقای سطح speaking زبان آموزان ازطریق قرار دادن آنها در موقعیت بحث و مباحثه حول موضوعات مختلف عمومی و روزمره بهمراه دیگر زبان آموزان درکلاس ، میباشد.


دوره های بحث آزاد یا Free discussion :

دوره های بحث آزاد ، دوره هایی هستند که هدف از برگزاریشان ارتقای سطح speaking زبان آموزان ازطریق قرار دادن آنها در موقعیت بحث و مباحثه حول موضوعات مختلف عمومی و روزمره بهمراه دیگر زبان آموزان درکلاس ، میباشد.

اما شرکت در دورهای بجث آزاد یا free discussion برای زبان آموزانی امکان پذیر و مفید است که حداقل دارای سطح pre-intermediate بوده و با شرکت دراین دوره ها قصد دارند لغات و اصطلاحات و نکات گرامری را که در طول ترم های گذشته آموخته اند با تمرین و تکرار در قالب speaking در ذهن خود تثبیت نمایند. علاوه بر مزایایی که برشمردیم ،در دوره های Free discussion زبان آموزان قادر خواهند بود که لغات و اصطلاحات جدید فراوانی را به دامنه دانسته های خود اضافه نموده و مشکلات گرامری و دستوری که در حین صحبت کردن آنها به زبان انگلیسی بروز می کند نیز بوسیله استاد رفع نمایند و درمجموع جهش و پیشرفت شگرفی در فراگیری زبان انگلیسی و یا هر زبان خارجی دیگر در خود احساس خواهند کرد.

نکته قابل توجه :

جهت ثبت نام در کلاس های این درس ، می توانید یکی از کلاس هایی را که در زمان مد نظر شما برگزار می شود را انتخاب نمایید .
نوع کلاس : حضوری
کد کلاس : 4567
تاریخ شروع : 1397/07/21       تاریخ پایان : 1397/08/26
روزهای برگزاری :
شنبه از ساعت : 16:00 تا ساعت : 17:30
چهارشنبه از ساعت : 16:00 تا ساعت : 17:30
استاد :
مدت ( ساعت ) : 18
ظرفیت : 20
مبلغ : 1,850,000

مکان کلاس : شعبه بزرگسال + اضافه به سبد خرید

جهت ثبت سوال باید وارد پنل کاربری خود شوید . ورود به پنل کاربری