• 02166550055-02166555618
فوق فشرده انگلیسی F A.B
عنوان درس : فوق فشرده انگلیسی F A.B

عنوان لاتین درس : super intensive F A.B

​ دوره فوق فشرده F A.B یا Top notch fundamentals A.B, اولین ترم از مجموع 4 ترم دوره های فوق فشرده مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان گلدیس می باشد.

 

کلاس فوق فشرده زبان انگلیسی در تهران | آموزشگاه زبان گلدیس

 

دوره F A.B یا Top notch fundamentals A.B :

دوره های آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان گلدیس, به 3 شکل دوره های ترمیک عادی, دوره های نیمه فشرده زبان انگلیسی و دوره های آموزش فوق فشرده زبان انگلیسی برگزار میگردد.

 این دوره های فوق فشرده انگلیسی از سطح مبتدی تا سطح مکالمه روان در مکالمات روزمره حدودا 4 ماه به طول می انجامد و در این 4 ماه کل کتاب های تاپ ناچ به همراه دیگر کتاب های کمک آموزشی که در سیستم آموزشی گلدیس گنجانده شده اند به اتمام رسیده و مدرک رسمی و معتبر اتمام پایان دوره مکالمه به زبان آموزانی که آزمون های کتبی و شفاهی را با موفقیت پشت سر بگذارند, اعطا خواهد شد.

 

دوره فوق فشرده F A.B یا Top notch fundamentals A.B, اولین ترم از مجموع 4 ترم دوره های فوق فشرده مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان گلدیس می باشد.

در این ترم هر 2 کتاب Top notch fundamentals A و Top notch fundamentals B تدریس میشود .

  دوره های فوق فشرده زبان انگلیسی در گلدیس, شامل 4 ترم و هر ترم ۲۴ جلسه ۳ ساعته مجموعا ۷۲ ساعت آموزشی در هر ترم می باشد که 5 روز در هفته از شنبه تا 4 شنبه برگزار میگردد .

 شایان ذکر است با توجه فوق فشرده بودن کلاس و حجم نسبتا بالای مطالب هر جلسه, شرکت در این دوره ها به دوستانی پیشنهاد میشود که مشغله شغلی و .... نداشته و حداقل 2 تا 3 ساعت در هر روز به مطالعه اختصاص میدهند که در این صورت, پس از اتمام دوره ها به سطحی که مطلوب و مد نظرشان بوده هم در مهارت speaking و هم در مهارت های دیگر خواهند رسید.جهت ثبت سوال باید وارد پنل کاربری خود شوید . ورود به پنل کاربری