مبتدی انگلیسی f 4
عنوان درس : مبتدی انگلیسی f 4

عنوان لاتین درس : F 4

دوره f 4, یک سطح تقریبا مبتدی در کلاس های آموزش مکالمه زبان انگلیسی به جوانان و بزرگسالان در موسسه زبان انگلیسی گلدیس غرب تهران و منطقه ستارخان محسوب میشود.

 

کلاس زبان در غرب تهران | آموزشگاه زبان گلدیس

 

دوره F 4 یا Fundamentals A 4, چهارمین ترم آموزش مکالمه زبان انگلیسی به جوانان و بزرگسالان در این موسسه زبان انگلیسی در ستارخان و غرب تهران به شمار می آید.

 

پس از اتمام این دوره, کتاب Top notch fundamentals به پایان میرسد و زبان آموزانی که موفق به گذراندن این دوره ها شده اند، قادر خواهند بود به آسانی در زمینه های روزمره مکالمه داشته باشند.

 

بیش از 3 میلیون جوان و بزرگسال در سراسر جهان، با استفاده از برنامه Top Notch زبان انگلیسی را آموخته اند.

یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از روش Top Notch بسیار جذاب است و زبان آموزان را با موضوعات مطرح شده، سرگرم می سازد.

این روش، کلاس زبان انگلیسی را از طریق استفاده از ابزار های زبانی متعدد و ایجاد فضای تمرین و البته تکرار آنها، فراموش نشدنی می کند.

 

اما به واقع چرا این مجموعه به "پیش قدم در ارتباطات جهانی" تبدیل شد؟!... برخی ادعا می کنند که اهداف ارتباطی این مجموعه بر اساس درس ها و تکرار سیستماتیک پایه گذاری شده است و برخی دلیل این انتخاب را زبان طبیعی استفاده شده در مجموعه می خوانند.

 

البته هستند کسانی که علت را در تمرکز این کتاب بر تسلط فرهنگی جستجو می کنند. یکی از نویسندگان این کتاب، آقای آلن آشر ( Allen Ascher ) در این مورد توضیح می دهد:

 

" واقعیت اینجاست که امروزه زبان انگلیسی، یک زبان بین المللی است و مردم سراسر جهان که هر یک دارای فرهنگ ها و پیشینه ی متفاوت هستند را به هم مرتبط می سازد.

باید از خود بپرسیم که چگونه مطالب مرتبط با این بحث را بیافرینیم... در اغلب واحد های آموزش زبان مرسوم است که از "فرهنگ" به عنوان اطلاعاتی جزئی آن هم برای رفع نیاز های اولیه ی زبان استفاده شده است.

برای مثال معرفی نام شهر های ایالات متحده و یا تاریخچه ای کلی درباره ی خانواده ی سلطنتی انگلستان! ولی این امر برای زبان آموزانی که قصد افزایش ارتباط بین المللی خود را دارند، کافی نیست.

ما بر آن شدیم تا با افزایش تسلط بر فرهنگ بیشتر به عنوان یک مهارت زبانی تا مجموعه ای از واقعیت ها، دانشجویان را برای مواجهه با این واقعیت آماده کنیم.

برای مثال اگر زبان آموزی در یک شرکت بین المللی مشغول به کار باشد و یا به کشوری با فرهنگی متفاوت سفر کند، میتوان انتظار داشت که توانایی برقراری ارتباط با دیگران و صحبت های روزانه را داشته باشد، ولی بهتر آن است که زبان آموز طوری آموزش دیده شده باشد که توانایی برقراری ارتباط موثر را داشته باشد.

تسلط بر فرهنگ های مختلف، نیاز اساسی این امر در قرن 21 است و Top Notch  تنها کتاب شامل این اطلاعات است."

 

نویسندگان مجموعه :

آلن آشر (Allen Ascher ) : او یک استاد و یک معلم در چین و ایالات متحده بوده است و در برنامه ی TESOL در "New School" نیویورک تحصیل کرد.

جوان ساسلو (Joan Saslow) : او در امریکای جنوبی علم آموخته است و نویسنده ی تعدادی از دوره های یکپارچه ی مهارت های بزرگسالان و جوانان در سطوح مختلف می باشد.

 


جهت ثبت سوال باید وارد پنل کاربری خود شوید . ورود به پنل کاربری