انگلیسی T 103
عنوان درس : انگلیسی T 103

عنوان لاتین درس : T 103

دوره T 103, سومین ترم از کتاب تاپ ناچ 1در آموزش مکالمه زبان انگلیسی به جوانان و بزرگسالان در سیستم آموزشی آموزشگاه زبان انگلیسی گلدیس غرب تهران خیابان ستارخان به شمار می آید.

 

آموزشگاه زبان در خیابان ستارخان | آموزشگاه زبان گلدیس

 

دوره T 103 یا Top notch 103, سومین ترم کتاب Top notch 1 در آموزش مکالمه زبان انگلیسی به جوانان و بزرگسالان در سیستم آموزشی موسسه زبان انگلیسی گلدیس غرب تهران منطقه ستارخان به شمار می آید.

زبان آموزانی که موفق به گذراندن این دوره در امتحان کتبی و بویژه شفاهی پایان ترم میشوند, از لحاظ مهارت های گفتاری و شنیداری به سطحی رسیده اند که در مسائل روزمره مشکل زیادی در برقراری ارتباط حس نمی کنند و میتوان از این مرحله به بعد را به عنوان نقطه عطفی در فراگیری زبان انگلیسی زبان آموزان در نظر گرفت.

 

 بیش از سه میلیون جوان و بزرگسال در سراسر جهان با استفاده از برنامه ی Top Notch زبان انگلیسی را آموخته اند . این کتاب برنده ی جوایز متعددی در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی شده است.

یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از روش Top Notch بسیار جذاب است به شکلی که با طرح موضوعات روزمره و کاربردی زبان آموزان را هر چه بیشتر علاقمند نموده و از طریق استفاده از ابزار های آموزشی متعدد و استاندارد و نیز ایجاد فضای تمرین و البته تکرار مطالب،زبان انگلیسی را بصورت بنیادین و فراموش نشدنی آموزش می دهد.

اما به واقع چرا این مجموعه به "پیش قدم در ارتباطات جهانی" تبدیل شد؟!... برخی ادعا می کنند که اهداف ارتباطی این مجموعه بر اساس درس ها و تکرار سیستماتیک پایه گذاری شده است و برخی دلیل این انتخاب را زبان طبیعی و محاوره استفاده شده در مجموعه می دانند. البته هستند کسانی که دلیل موفقیتش را در تمرکز این کتاب بر انتقال مسائل فرهنگی حاکم بر جوامع انگلیسی زبان در کنار آموزش زبان جستجو می کنند. یکی از نویسندگان این کتاب، آقای آلن آشر ( Allen Ascher ) در این مورد توضیح می دهد:


" واقعیت اینجاست که امروزه زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است و مردم سراسر جهان که هر یک دارای فرهنگ ها و پیشینه ی متفاوت هستند را به هم مرتبط می سازد. باید از خود بپرسیم که چگونه مطالب مرتبط با این بحث را بیافرینیم... در اغلب واحد های آموزش زبان مرسوم است که از "فرهنگ" به عنوان اطلاعاتی جزئی آن هم برای رفع نیاز های اولیه ی زبان، استفاده شده است.

برای مثال معرفی نام شهر های ایالات متحده و یا تاریخچه ای کلی درباره ی خانواده ی سلطنتی انگلستان! ولی این امر برای زبان آموزانی که قصد افزایش ارتباط بین المللی خود را دارند، کافی نیست. ما بر آن شدیم تا با افزایش تسلط بر مسائل فرهنگی, جذابیت بیشتری برای دانشجویان ایجاد کنیم. برای مثال اگر زبان آموزی در یک شرکت بین المللی مشغول به کار باشد و یا به کشوری با فرهنگی متفاوت سفر کند، میتوان انتظار داشت که توانایی برقراری ارتباط با دیگران و صحبت های روزانه را داشته باشد، ولی بهتر آن است که زبان آموز طوری آموزش دیده شده باشد که توانایی برقراری ارتباط موثر را داشته باشد. تسلط بر فرهنگ های مختلف، نیاز اساسی این امر در قرن 21 است وTop Notch  تنها کتاب شامل این اطلاعات است."

نویسندگان مجموعه:

آلن آشر (Allen Ascher ): او یک استاد و یک مربی معلم در چین و ایالات متحده بوده است و در برنامه ی TESOL در "New School" نیویورک تحصیل کرد.

جوان ساسلو ( Joan Saslow): او در بسیاری از برنامه های درسی امریکای جنوبی علم آموخته است و نویسنده ی تعدادی از دوره های یکپارچه ی مهارت های بزرگسالان و جوانان در سطوح مختلف می باشد.


برگرفته از سایت رسمی گروه آموزشی Top Notch

www.pearsonelt.com/topnotchنکته قابل توجه :

جهت ثبت نام در کلاس های این درس ، می توانید یکی از کلاس هایی را که در زمان مد نظر شما برگزار می شود را انتخاب نمایید .
نوع کلاس : حضوری
کد کلاس : 1372
تاریخ شروع : 1401/12/18       تاریخ پایان : 1402/02/07
روزهای برگزاری :
پنج شنبه از ساعت : 11:00 تا ساعت : 14:00
استاد :
مدت ( ساعت ) : 36
ظرفیت : 10
مبلغ : 6,500,000

مکان کلاس : بزرگسال + اضافه به سبد خرید

جهت ثبت سوال باید وارد پنل کاربری خود شوید . ورود به پنل کاربری