لیست درسهای گروه : آیلتس

 آموزشگاه آیلتس در تهران :

آيلتس چيست ؟

 

  آیلتس (به انگلیسی : IELTS مخفف International English Language Testing System) (نظام بین‌المللی ارزشیابی زبان انگلیسی) ، در حال حاضر یکی از 
معتبرترین آزمون ‌های زبان انگلیسی است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود.
 
آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده و از این نظر در مقابل تافل، آزمون آمریکایی قرار می ‌گیرد. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می ‌شود.


آزمون آیلتس
 از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌ است. کل آزمون دارای دو گونه آکادمیک و عمومی است که گونه آکادمیک 
مشکل تر بوده و همین آزمون است که برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد.

IELTS یا International English Language Testing System یک امتحان زبان انگلیسی است و از اعتباری بین‌المللی برخوردار می‌ باشد. این امتحان معیاری است 
جهت سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاصی که می ‌خواهند در کشورهای انگلیسی زبان درس بخوانند، کار کنند و یا به آن کشورها مهاجرت نمایند.
 
 امتحان IELTS با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج، کنسولگری انگلستان و سازمان IDP استرالیا برگزار می‌شود. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می‌کند و چهار توانائی Writing ،Reading ،Listening و Speaking را مورد ارزیابی قرار می‌ دهد.
 
بسیاری از دانشگاه ها در کشورهای مختلفی همچون کانادا، انگلستان، استرالیا، نیوزلند و آمریکا امتحان IELTS را به رسمیت می ‌شناسند. همچنین جهت مهاجرت به کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند، داشتن مدرک IELTS الزامی است.
 
این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار می‌ گردد. شرکت کنندگان در امتحان IELTS به طیف وسیعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می‌ دهند. نمره هر بخش از امتحان بین صفر تا ۹ می‌ باشد.
 
نمره کلی امتحان با معدل گیری از نمره چهار بخش امتحان محاسبه می‌گردد. در کارنامه IELTS علاوه بر نمره کلی، نمره هر بخش بطور جداگانه ذکر می‌ شود.

هر دانشگاه برای پذیرش متقاضیان حداقل نمره‌ای را مشخص می‌کند و اکثر آنها حداقل نمره کلی ۶٫۵ را می‌ خواهند بطوریکه نمره هر بخش هم از ۶ کمتر نباشد 
البته این قاعده کلی است و هر دانشگاه شرایط خاص خود را دارد.
 
به عنوان مثالی دیگر، برای اینکه حداکثر امتیاز زبان انگلیسی را جهت مهاجرت به کانادا کسب نمایید، باید در هر چهار قسمت امتحان IELTS حداقل نمره ۷ بگیرید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر لینک آیلتس چیست کلیک بفرمایید .


نیمه خصوصی
-
آیلتس 3
-
آیلتس 2
-
آیلتس 1
کلاس آیلتس ۱ ( IELTS 1 ), اولین ترم از مجموع 4 ترم آیلتس در آموزشگاه زبان آیلتس گلدیس محسوب می شود.
pre-IELTS 4
-
IELTS TEST
-
5 ELEMENTARY IELTS
-
4 ELEMENTARY IELTS
-
3 ELEMENTARY IELTS
-
speaking workshop IELTS
-
pre-IELTS 3
-
2 pre-IELTS
-
1 pre-IELTS
دوره pre-IELTS 1, اولین ترم از مجموع 4 ترم دوره های مقدماتی آیلتس در آموزشگاه زبان آیلتس گلدیس به حساب می‌آید.
2 ELEMENTARY IELTS
-
1 ELEMENTARY IELTS
-