• 02166550055-02166555618
T101
عنوان درس : T101

عنوان لاتین درس : T101

موسسه زبان گلدیس غرب تهران منطقه ستارخان دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای بزرگسالان وجوانان برگزار می کند.


دوره T101 یا  Topnotch 101، اولین ترم کتاب Topnotch 1 در آموزش مکالمه زبان انگلیسی به جوانان وبزرگسالان درموسسه زبان انگلیسی گلدیس غرب تهران منطقه ستارخان به شمار می آید.

topNotch

      بیش از سه میلیون جوان و بزرگسال در سراسر جهان، با استفاده از برنامه ی TopNotch زبان انگلیسی را آموخته اند . این کتاب برنده ی جوایز متعددی در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی شده است.

یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از روش TopNotch ، بسیار جذاب است به شکلی که با طرح موضوعات روزمره وکاربردی زبان آموزان را هرچه بیشتر علاقمند نموده و از طریق استفاده از ابزار های آموزشی متعدد و استاندارد ونیز ایجاد فضای تمرین و البته تکرار مطالب،زبان انگلیسی را بصورت بنیادین و فراموش نشدنی آموزش می دهد.

اما به واقع چرا این مجموعه به "پیش قدم در ارتباطات جهانی" تبدیل شد؟!... برخی ادعا می کنند که اهداف ارتباطی این مجموعه بر اساس درس ها و تکرار سیستماتیک پایه گذاری شده است و برخی دلیل این انتخاب را زبان طبیعی ومحاوره استفاده شده در مجموعه می دانند. البته هستند کسانی که دلیل موفقیتش را در تمرکز این کتاب بر انتقال مسائل فرهنگی حاکم برجوامع انگلیسی زبان درکنار آموزش زبان جستجو می کنند. یکی از نویسندگان این کتاب، آقای آلن آشر ( Allen Ascher ) در این مورد توضیح می دهد:


" واقعیت اینجاست که امروزه زبان انگلیسی، یک زبان بین المللی است و مردم سراسر جهان که هر یک دارای فرهنگ ها و پیشینه ی متفاوت هستند را به هم مرتبط می سازد. باید از خود بپرسیم که چگونه مطالب مرتبط با این بحث را بیافرینیم... در اغلب واحد های آموزش زبان مرسوم است که از "فرهنگ" به عنوان اطلاعاتی جزئی آن هم برای رفع نیاز های اولیه ی زبان، استفاده شده است. برای مثال معرفی نام شهر های ایالات متحده و یا تاریخچه ای کلی درباره ی خانواده ی سلطنتی انگلستان! ولی این امر برای زبان آموزانی که قصد افزایش ارتباط بین المللی خود را دارند، کافی نیست. ما بر آن شدیم تا با افزایش تسلط بر مسائل فرهنگی ،جذابیت بیشتری برای دانشجویان ایجاد کنیم. برای مثال اگر زبان آموزی در یک شرکت بین المللی مشغول به کار باشد و یا به کشوری با فرهنگی متفاوت سفر کند، میتوان انتظار داشت که توانایی برقراری ارتباط با دیگران و صحبت های روزانه را داشته باشد، ولی بهتر آن است که زبان آموز طوری آموزش دیده شده باشد که توانایی برقراری ارتباط موثر را داشته باشد. تسلط بر فرهنگ های مختلف، نیاز اساسی این امر در قرن 21 است و TopNotch  تنها کتاب شامل این اطلاعات است."

نویسندگان مجموعه:

NEW Joan Allen

آلن آشر (Allen Ascher ): او یک استاد و یک مربی معلم در چین و ایالات متحده بوده است و در برنامه ی TESOL در "New School" نیویورک تحصیل کرد.

جوان ساسلو ( Joan Saslow): او در بسیاری از برنامه های درسی امریکای جنوبی علم آموخته است و نویسنده ی تعدادی از دوره های یکپارچه ی مهارت های بزرگسالان و جوانان در سطوح مختلف می باشد.


برگرفته از سایت رسمی گروه آموزشی Top Notch

www.pearsonelt.com/topnotchجهت ثبت سوال باید وارد پنل کاربری خود شوید . ورود به پنل کاربری